07 máj 2017

Počasie sa celý týždeň vyhrážalo, no napokon to dopadlo viac než ideálne. Pomotkali sme sa v okolí penziónu Pribiskô, počľapkali v mokradiach a potôčikoch a mali z toho nesmiernu radosť a zábavu. Vďaka!

Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

1 komentár

 • Artur/Katarina nedeľa, 21 máj 2017 Odkaz na komentáre
  Artur/Katarina

  Mini svadba v prostredí, kde nikoho nepoznáme. V podstate niečo ako mačka vo vreci len za viac peňazí. Miesto, kvety, torta i fotograf všetko doslova "naslepo" podla netu....a šťastie nám i tu prialo. Z fotenia, do ktorého sa nám pre krátkosť času, aprílové počasie, chorobu a nekončiace bolesti v ten deň nijak nechcelo, sa vďaka profesionalite a bezprostrednosti Dušana stal jednoznačne jeden z highlihtov dňa. Užili sme si ho napokon v horách presne tak ako sme si to predstavovali a možno i viac. Bolo to nenútené, veselé a príjemné ako osviežujúce stretnutie s dobrým kamarátom. Bezprostredný fotograf, ktorému však nechýbal zmysel pre takt bol presne naša krvná skupina a od počiatku bolo všetko tak ako sľúbil prípadne i lepšie. Dušan má okrem potrebnej kvality, dobré oko, zmysel pre humor a mimoriadnu schopnosť zachytiť nuansy atmosféry. Výsledok predčil naše očakávania.Ďakujeme a každému kto si chce dať bez nervov zvečniť pár výnimočných chvíľ jeho služby jednoznačne odporúčame.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pozdravujem! Som Dušan, ...Dušan Beláň

...a som komerčný fotograf pôsobiaci (nielen) na Orave...

Tak trochu o mne...

Dušan Beláň Volám sa Dušan, mám fotoaparát a mačkám tlačítko na jeho vrchnej časti. Mám aj inú fotografickú výbavu a veci okolo. Veď to poznáte. Množstvo haraburdia, svetlo, malá mágia v čiernej skrinke. Veci, ktoré prichádzajú a zas odchádzajú. Na konci toho je fotografia. Oči mám ale stále jedny. Rovnako ako aj vnímanie. A práve tie Vám chcem ponúknuť...čítať viac o mne

Máte otázky?

V tom prípade ma neváhajte kontaktovať. Nehryziem!

 • email
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • mobil
  +421 905 747 623
 • ateliér
  areál Tesla, Závodná 960, 027 43  Nižná n. Oravou

Nenechajte si nič újsť!

Ak sa niečo zaujímavé na mojej stránke udeje, napíšem vám o tom.

...a kľudne ma sledujte na nasledujúcich kanáloch...